Jak wygląda usługa?

Ja doradzam, opiniuję i przygotowuje rozwiązania. Ty oszczędzasz czas, nerwy i mnóstwo pieniędzy.

Jako doradca podatkowy świadczę przede wszystkim usługi doradcze, czyli przygotowuję rozwiązania problemów, na które natknęli się moi klienci. Doskonale zdaję sobie sprawę, że dla części z Państwa może to być nowe doświadczenie, podobnie jak sama sytuacja, w której się Państwo znaleźli. Śpieszę z wyjaśnieniem jak to wygląda.

Upewnij się jakie pytania chcesz zadać

W jednej poradzie nie zmieścimy całego prawa podatkowego. Na pytanie “Czy warto założyć spółkę komandytową, działając w branży x, z zatrudnieniem y i przychodami z/kosztami k?”, będę potrafiła dać precyzyjną odpowiedź. Zasadniczo pojedyncza porada prawna dotyczy jednego tematu.

Skontaktuj się ze mną

Podczas pierwszego kontaktu umówimy się dopiero na usługę doradczą. Poproszę o możliwie precyzyjne informacje na temat sytuacji w jakiej się znajdujesz. Zaproponuję termin spotkania, do którego będę w stanie przygotować wszelkie wyliczenia i proponowane rozwiązania.

Prześlij dokumentację

Jeśli sytuacja podatkowa, w której się znajdujesz ma potwierdzenie w dokumentacji, poproszę o przesłanie danych w formie elektronicznej. Skorzystamy z bezpiecznego połączenia. Mając dostęp do dokumentów takich jak: zeznanie podatkowe, umowa spółki, czy umowa zakupu nieruchomości będę mogła dokonać bardziej precyzyjnych wyliczeń.

Wpłać umówioną kwotę

Podczas pierwszej rozmowy poinformuję o koszcie usługi, za którą wystawię fakturę VAT pro forma, a później fakturę VAT. Proszę o płatności w formie przelewu na konto, lub wykorzystanie bramki płatniczej.

Spotkajmy się

Udzielam porad podatkowych w formie ustnej lub, za dodatkową opłatą - pisemnej.. Podczas spotkania online lub w kancelarii przedstawię ci proponowane rozwiązanie, omówię jego zalety i wady, a także wskażę alternatywy. W zależności od wagi i stopnia skomplikowania sprawy potrwa to 30-90 min.

Kończąc spotkanie, będziesz mieć gotowe, optymalne pod względem podatkowym, rozwiązanie, a także wyliczenie dlaczego jest ono w Twojej sytuacji opłacalne. O poradę podatkową możesz zwrócić się w każdej sytuacji wymagającej rozliczenia podatkowego: od otrzymania darowizny z zagranicy po fuzję spółek z o.o.. 

Usługi doradztwa podatkowego - pytania, które Państwo zadają

Doradca podatkowy to wolny zawód prawniczy. By świadczyć usługi doradztwa podatkowego trzeba ukończyć właściwe studia, praktykę i zdać egzamin państwowy.

Łączymy się za pomocą wybranego przez Państwa medium umożliwiającego swobodną videorozmowę (MS Teams, Google Hangouts, Signal, Messenger). Możemy zdecydować się na połączenie szyfrowane jeśli korzystają Państwo z odpowiedniego oprogramowania.

Prowadzę kancelarię w Trójmieście i bardzo dobrze znam praktykę tutejszych urzędów skarbowych, ale świadczę usługi dla firm z całego kraju, a nawet osób przebywających za granicą.

Większość kancelarii doradztwa podatkowego prowadzi jednocześnie księgowość swoich klientów. Ja skupiam się na usługach doradczych i pracy naukowej.

Jesteśmy zobowiązani dbać o dane przekazane przez klientów na równi z pozostałymi zawodami prawniczymi. Tajemnicą pozostaje Państwa sytuacja finansowa i podatkowa, pytania które Państwo zadali i rozwiązania jakie omawialiśmy.

Tak. Obowiązkowo ubezpieczamy się od Odpowiedzialności Cywilnej (OC) z tytułu błędu. Gdyby doradziła niezgodnie z prawem i spowodowała straty, moje ubezpieczenie je pokryje.

Zapraszam do zadawania wszelkich pytań