Szkolenia podatkowe

Ja doradzam, opiniuję i przygotowuje rozwiązania. Ty oszczędzasz czas, nerwy i mnóstwo pieniędzy. 

Prowadzę szkolenia dla księgowych i szkolenia podatkowe dla firm. Jestem wykładowcą uniwersyteckim, współpracuję z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku. Zostawiam teorię swoim kolegom i koleżankom, a sama skupiam się na praktycznym zastosowaniu przepisów, z którymi stykają się moi słuchacze. Przede wszystkim są to ustawy dotyczące konkretnej branży lub nowelizacje, które jeszcze nie doczekały się solidnego wyjaśnienia. Mam w swoim dorobku między innymi warsztaty dla księgowych, branży IT, agentów i pośredników z różnych branż, a także placówek oświatowych czy medycznych. Opracowuję szkolenia na zamówienie izb zawodowych, grup kapitałowych i stowarzyszeń przedsiębiorców.
Mogą Państwo zwrócić się z zapotrzebowaniem na szkolenie z zakresu spraw podatkowych do mojego partnera biznesowego lub bezpośrednio do mnie.

Jak wygląda szkolenie podatkowe?

Każde szkolenie z zakresu podatków dotyczy tematu indywidualnie wybranego na potrzeby zainteresowanych. Przygotowuję materiały, a także zadanie do wykonania dla uczestników. Zajęcia mogą być prowadzone są w formie warsztatu lub wykładu pomagającego zrozumieć dane przepisy. Skupiam się na wąskich, dobrze opracowanych tematach, które wybierają sami zainteresowani. Uczę jak wybrnąć z konkretnego problemu, który może pojawiać w danej branży.

Szkolenia z podatków online

Prowadzę szkolenia podatkowe online, w formie webinarium dla większych grup i warsztatów dla bardziej kameralnego grona słuchaczy. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala wziąć udział w szkoleniu słuchaczom z całego kraju. Ułatwia też nagrywanie warsztatów lub dzielenie się omawianymi materiałami. Polecam zwłaszcza firmom, których zespoły rozsiane są po całym kraju.

Zapraszam do zadawania wszelkich pytań