O mnie

Moja wiedza podatkowa to Twoje bezpieczeństwo finansowe. Zaufaj mi i oszczędzaj czas oraz pieniądze. 

Doradca podatkowy

Zuzanna Umińska

Linki social media

Ja doradzam, opiniuję i przygotowuje rozwiązania. Ty oszczędzasz czas, nerwy i mnóstwo pieniędzy.”

Jestem tu, by podzielić się z Tobą wiedzą i praktyczną umiejętnością prowadzenia spraw podatkowych. Zdaję sobie sprawę, że polski system podatkowy należy do najmniej przyjaznych dla podatnika, można jednak poruszać się w nim pewnie, w zgodzie z prawem. Potrzebujesz jedynie przewodniczki, która poprowadzi Cię bezpiecznymi drogami przez gąszcz przepisów i modeli biznesowych.

Wspieram z równą uwagą osoby fizyczne dokonujące transakcji na rynku nieruchomości, co spółki planujące międzynarodowe przekształcenia. Jako doradca podatkowy prowadzę kancelarię w Gdyni, ale w ciągu ostatnich lat zasięg moich usług znacznie przekroczył granice Trójmiasta, a nawet kraju. 

Dzisiejszy ekosystem gospodarczo-podatkowy jest globalny, a większą część operacji wykonujemy z pomocą internetu. Ze mną również można spotkać się zdalnie. Chętnie pomogę w rozliczeniu dochodów uzyskanych ze sprzedaży kryptowalut, czy wyborze formy opodatkowania dla firmy opartej o sztuczną inteligencję. 

Specyfika mojego zawodu sprawia, że uczę się przez cały czas, więc nowości są dla mnie jak poranna kawa. Bardzo chętnie dzielę się nimi zarówno udzielając porad podatkowych jak i prowadząc szkolenia dla księgowych. Zawsze gdy potrzebujesz nie tylko wybrać optymalne rozwiązania podatkowe, ale też zrozumieć je i nauczyć się radzić sobie z podobnymi przypadkami – zapraszam do siebie.  

Zapraszam do zadawania wszelkich pytań